Warsztaty kreatywne – praktyka TG
Dodane przez aurban dnia Grudnia 28 2019 20:24:13

Warsztaty kreatywne – praktyka TG

Projekt pt. „Zagraniczne praktyki życiową szansą dla ucznia technikum” o numerze 2019-1-PL01- KA102-063391współfinansowanego z funduszy Unii Europejskiej Programu Erasmus+, sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe, Akcja 1, Mobilność edukacyjna. Konkurs 2019

Grupa grafików miała okazję wzięcia udziału w warsztatach kreatywnych  z tworzenia spójnego wizerunku marki, ktory prowadziła pani Natalia Nietupska, menadżer artystyczny z Polski, organizator koncertów oraz szkoleń, która pomaga firmom i muzykom w budowaniu dobrego wizerunku marki.

Podczas zajęć uczniowie pracowali w zespołach, którym nadali oryginalne nazwy. Zadaniem uczestników było opisanie ich kolegów z zespołu w sposób obiektywny ze wskazując na cechy wyjątkowe. Młodzież miała okazję dowiedzieć się za co cenią ich koledzy, poczuć się częścią większego zespołu i zarazem wyjątkowo.

Przygotowała

Anna Jackiewicz