Urodzinowa niespodzianka :)
Dodane przez aurban dnia Grudnia 21 2019 21:55:42

Urodzinowa niespodzianka

Projekt pt. „Zagraniczne praktyki życiową szansą dla ucznia technikum” o numerze 2019-1-PL01- KA102-063391współfinansowanego z funduszy Unii Europejskiej Programu Erasmus+, sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe, Akcja 1, Mobilność edukacyjna. Konkurs 2019

Narodziny to jedno z najważniejszych i najpiękniejszych wydarzeń w naszym życiu. To właśnie na ich pamiątkę co roku obchodzimy urodziny. Jest to wyjątkowe święto, które chętnie celebrujemy w gronie najbliższych osób.

Podczas pobytu w Grecji bawiliśmy się na dwóch urodzinowych imprezach. W listopadzie swoje urodziny obchodzili Miłosz Drwęcki z klasy 3TG oraz pani Ewa Borawska opiekun praktyk jednej z grup TŻ.

Kucharze z Poseidon Palace Hotel przygotowali dla nich bardzo smaczną słodką niespodziankę, urodzinowy tort. Było gaszenie świeczek, krojenie ciasta dla ponad 60 gości, śpiewanie tradycyjnego ,,100 lat” i składane życzeń jubilatom. Wszyscy bawili się wspaniale. Oczywiście uczniowie musieli także wspólnie zatańczyć grecką Zorbę.

Na pewno Miłosz i pani Ewa będą wspominać te urodziny bardzo długo.

Wszystkiego co najlepsze, co dobre i miłe, co budzi uśmiech na twarzy, co kryje się w maleńkim słowie

- szczęście - oraz zdrowia i wszelkiej pomyślności ….

Przygotowała

Agnieszka Urban