Kąpiel w morzu w listopadzie?
Dodane przez aurban dnia Grudnia 13 2019 09:03:22

Kąpiel w morzu w listopadzie?

Projekt pt. „Zagraniczne praktyki życiową szansą dla ucznia technikum” o numerze 2019-1-PL01- KA102-063391współfinansowanego z funduszy Unii Europejskiej Programu Erasmus+, sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe, Akcja 1, Mobilność edukacyjna. Konkurs 2019

Jeśli kąpiel w morzu w listopadzie, to tylko w Grecji. Po  pracy uczniowie ZS1 w Płońsku, odbywający  praktyki zawodowe w Grecji, mieli oczywiście czas na odpoczynek. Bardzo chętnie kąpali się w ciepłym morzu. Temperatura Morza Egejskiego w tym czasie była wyższa od temperatury Morza Bałtyckiego latem. Kąpiele stały się ogromną frajdą dla ciała J. Nie brakowało także chętnych na długie spacery wzdłuż kamienistej plaży. Był to prosty i relaksujący sposób na poprawę kondycji fizycznej. Szum fal morskich doskonale uspokajał po całym dniu pracy.

Dla miłośników gier planszowych i kart, dobrze sprawdzała się przytulna hotelowa kawiarenka lub zewnętrzna kawiarenka na świeżym powietrzu. Odrobina rywalizacji nikomu nie zaszkodziła, wprost przeciwnie integrowała młodzież z różnych klas i zawodów.

Przygotowała

Agnieszka Urban