Wycieczka do Pałacu Prezydenckiego 2019
Dodane przez ezochowska dnia Listopada 19 2019 14:44:48

Wycieczka do Pałacu prezydenckiego

15 listopada 2019 roku w ramach integracji klasy 1 RMg i 1 TI p udały się na wycieczkę do Warszawy. Pod opieką pani Anny Gizińskiej, pani Dagmary Kawczyńskiej, pani Moniki Kon i pani Agnieszki Pyrzyńskiej odwiedzili Pałac Prezydencki. Obecność zarówno w Sali Kolumnowej, jak i w pozostałych pomieszczeniach, w których na co dzień obowiązki swoje pełni Prezydent RP to duże przeżycie, nie tylko estetyczne, ale również emocjonalne.

Po wizycie w Pałacu uczniowie wraz z opiekunami udali się na wspólny posiłek oraz projekcję filmu pt. „Złe miejsce” w kinie Cinema City. Opinie młodzieży, jak i opiekunów świadczą o tym, że wyjazd był cenny i atrakcyjny. Uczniowie oraz nauczyciele mieli okazję lepiej się poznać i spędzić ze sobą niezapomniane chwile.

art. Agnieszka Pyrzyńska