Konkurs - ,,Kochasz dzieci nie pal śmieci’’
Dodane przez arykowska dnia Grudnia 15 2017 11:07:03

28 listopada 2017r. rozstrzygnięto konkurs powiatowy na mem i krótką formę filmową o tematyce ekologicznej - ,, Kochasz dzieci nie pal śmieci’’. Prace uczniów szkół ponadgimnazjalnych oceniane były przez jury, któremu przewodniczyła pani Anna Dumińska – Kierska – Wicestarosta Powiatu Płońskiego. Oceniający brali pod uwagę możliwość wykorzystania filmów lub memów w kampanii społecznej na rzecz edukacji proekologicznej.

Uczennicom naszej szkoły  – Magdalenie Woźniak, Marii Kępczyńskiej i Magdalenie Obrębskiej (kl. II TMG) - przyznano wyróżnienia w kategorii mem. Uczestniczki konkursu wykonały swoje prace w ramach zajęć z zakresu projektów multimedialnych prowadzonych przez pana Bogdana Śmigrodzkiego.

14 grudnia 2017 br. dziewczęta zostały zaproszone na Sesję Rady Powiatu Płońskiego, podczas której wręczono im cenne nagrody rzeczowe.

Gratulujemy!

zobacz zdjęcia...