Święto Szkoły dla uczniów ZS nr 1
Dodane przez morlik dnia Października 09 2016 22:58:51

W równie radosnej atmosferze jubileusz obchodzili uczniowie, którzy po uroczystej Mszy Świętej i przemarszu ulicami Płońska, powrócili do szkoły. Mieli oni okazję wysłuchać recitalu Macieja Klocińskiego – miłośnika i popularyzatora muzyki retro. Wśród utworów wykonanych przez artystę znalazły się szlagiery z lat 20. i 30., melodie z filmów, kabaretów oraz rewii.

Kolejnym miłym akcentem obchodów 70-lecia ZS nr1 było rozstrzygnięcie plebiscytu na najsympatyczniejszą uczennicę
i najsympatyczniejszego ucznia. Spośród wielu kandydatów wyłoniono zwycięzców: Julię Felczak z kl. IILP i Marcina Rajczaka z II TR.

W dalszej części odświętnego spotkania młodzież podziwiała występy swoich kolegów, którzy zaprezentowali fryzury i stroje z różnych epok. Profesjonalny pokaz został przygotowany przez uczniów technikum fryzjerskiego pod kierunkiem pani Lidii Bąk.

Zainteresowanie wzbudziła także prezentacja kreacji wykonanych z surowców wtórnych i elementów roślinnych. W pomysłowych i
zabawnych strojach, wpisujących się w najnowsze modowe trendy, wystąpili przedstawiciele klas: ILP, ILW, IILP,ITMG, I TŻ, III TMT, IIk.

Dla młodzieży przygotowano gorącą grochówkę, a także ciasta i słodkości dostarczone przez rodziców uczniów z okazji jubileuszu Szkoły.

zobacz zdjęcia...

Przygotowała: Magdalena Staniszewska