XIV Diecezjalna Parafiada Dzieci i Młodzieży 2018 w Płońsku
Dodane przez aurban dnia Czerwca 06 2018 21:20:52

W dniu 25 maja 2018r. o godzinie 9.00 Mszą Świętą w Parafii Św. M.M. Kolbe rozpoczęła się XIV Diecezjalna Parafiada Dzieci i Młodzieży w Płońsku. Uczniowie ZS nr 1 wzięli w niej udział, zajmując czołowe miejsca.

Młodzież płońska rywalizowała w następujących konkurencjach: lekkoatletyka, piłka koszykowa, siatkówka plażowa oraz piłka nożna. Nasi zwycięzcy to: Łukasz Przybylski z klasy I TRM- I miejsce w biegu na 100 m, Krzysztof Łuniewski z klasy I TRM- III miejsce w biegu na 100 m, Patrycja Dziergowska- I miejsce w biegu na 100 i 600 m. Warto zaznaczyć, że uczeń naszej szkoły- Łukasz Przybylski – tydzień później reprezentował naszą szkołę podczas Mistrzostw Mazowsza w Warszawie i zajął I miejsce w trójskoku.

Gratulujemy!

Komisja ds. promocji szkoły