Przewodniczący Komitetu Rodzicielskiego i Rady Rodziców
Dodane przez admin dnia Stycznia 29 2013 10:20:57

Przewodniczący Komitetu Rodzicielskiego i Rady Rodziców

Marian Matczak
Urodził się 27 listopada 1934 r. w Luberadzu (województwo ciechanowskie). Ukończył Technikum Handlowe w Ciechanowie (1953 r.) W 1966 r. otrzymał dyplom ukończenia dwuletniego Studium Handlowego w Teresinie k/Sochaczewa. Pracował w Płońsku, między innymi w Spółdzielni Ogrodniczej (1953-1974). Przez kilka lat pełnił funkcję dyrektora w PSS „Społem” Oddział w Płońsku. Od 1985 r. jest kierownikiem działu w Urzędzie Skarbowym.
Za Pracę zawodową i społeczną otrzymał wiele odznaczeń np. Złoty Krzyż Zasługi, Odznakę „Za zasługi dla Województwa Ciechanowskiego”.
W latach 1975-1980 był przewodniczącym Komitetu Rodzicielskiego przy ZSZ Nr 1 w Płońsku.
Mąż Urszuli, ojciec Anny i Tomka.

Kazimierz Mioduszewski
Urodził się 6 sierpnia 1944 r. w Raźniewie. Mieszkał w Płońsku, gdzie pracował w Oddziale PKS. Od 1977 r. był na rencie. Funkcję Przewodniczącego Rady Rodziców pełnił w latach 1980-1985 z dużym zaangażowaniem. Zmarł 2 kwietnia 1999 r.

Stefan Żochowski
Urodził się 27 lipca 1950 r. w Płońsku. Ukończył w tymże mieście Zasadniczą Szkołę Zawodową kierunek stolarz, a następnie Średnie Studium Zawodowe. W 1972 r. podjął pracę w Płońsku w Komisariacie Powiatowym Milicji Obywatelskiej. Do 15 stycznia 1996 r. pracował w tymże mieście w Komisariacie Policji, kiedy to przeszedł na rentę. Był zaangażowany w pracy społecznej. W okresie 1985-1993 pełnił funkcję przewodniczącego Komitetu Rodzicielskiego przy ZSZ Nr 1 w Płońsku.

Antoni Czapski
Urodził się 9 stycznia 1955 r. w Gołdapi. Ukończył Technikum Rachunkowości Rolnej w Ełku (1974 r.), Szkołę Chorążych Pożarnictwa w Poznaniu (1976 r.) oraz Szkołę Główną Służby Pożarniczej w Warszawie uzyskując tytuł inżyniera. Pracował w Komendzie Wojewódzkiej Straży Pożarnych w Ciechanowie. Od 1984 r. jest komendantem rejonowym straży pożarnych w Płońsku, a od sierpnia 1992 r. komendantem rejonowym Państwowej Straży Pożarnej w Płońsku. Mąż Janiny, ojciec dwóch synów: Kamila Ryszarda i Wojciecha Witolda. Od 1993 r. pełnił funkcję przewodniczącego Komitetu Rodzicielskiego w ZSZ Nr 1 w Płońsku.

Iwańczyk Jan
Kolejnym przewodniczącym Rady Rodziców Jan Iwańczyk, urodzony 26 października 1948 r. w miejscowości Występy (województwo świętokrzyskie). Jest absolwentem Akademii Spraw Wewnętrznych. Mieszka w Płońsku, gdzie w latach 1991 -1996 był komendantem rejonowym Policji. Po przejściu na emeryturę od 1996 r. pracuje jako doradca podatkowy. Od września 1999 r. przez trzy lata kierował Radą Rodziców. Jednocześnie był przewodniczącym społecznego komitetu budowy sali ćwiczeń. Z funkcji tych wywiązywał się solidnie. Aktywnie współpracował z Dyrekcją Szkoły i z Radą Pedagogiczną. Żonaty, ojciec trojga dzieci.

Kadej Halina
Po Janie Iwańczyku od września 2002 r. do września 2004 r. przewodniczącą Rady Rodziców była Halina Kadej. Mieszka w Płońsku. Jest właścicielką firmy odzieżowej Elmar. Jej córka Marica jest absolwentką tejże Szkoły. Halina Kadej była bardzo zaangażowana w pełnienie funkcji przewodniczącej. Owocnie współpracowała z Dyrekcją Szkoły i z nauczycielami. Jest matką dwojga dzieci.

Jerzy Graczyk
Kolejnym przewodniczącym Rady Rodziców od września 2004 r. był Jerzy Graczyk, urodzony 30 czerwca 1961 r. w Płońsku. W tymże mieście w 1979 r. ukończył Zasadniczą Szkolę Zawodową, a w trzy lata później Technikum Chemiczne w Płocku. Mieszka w Starym Gralewie, gdzie prowadzi gospodarstwo rolne i prywatną działalność usługowo-handlową. Rada Rodziców, którą kierował prawidłowo realizowała swoje zadania. Jej przewodniczący był w stałym kontakcie ze Szkołą. Stan rodzinny: żona Izabela, córka Dagmara i syn Tomasz.

Jarosław Sławomir Jaworski
Urodzony 25-10-1963 w Płońsku. Absolwent płońskiego Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica. W tej szkole 1 983 r. ukończył Technikum Mechanizacji Rolnictwa. Jest również absolwentem Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie, gdzie na wydziale Prawa, Administracji i Integracji Europejskiej studiował administrację, specjalność – administracja publiczna. Tam ukończył studia licencjackie, a następnie studia magisterskie. Mieszka w Starym Gralewie i prowadzi własne gospodarstwo rolne.
Od 1990 roku funkcjonuje w samorządzie gminnym. W latach 1990-92 – członek Zarządu Miasta i Gminy Raciąż. W roku 1992 po podziale miasta i gminy Raciąż na dwie odrębne jednostki zostaje przewodniczącym Rady gminy. Funkcję pełni już piątą kadencję. Żonaty, ojciec trójki dzieci.