Bal Absolwentów
Dodane przez morlik dnia Października 09 2016 22:45:51

O godz.18.00 dla absolwentów szkoły rozpoczął się koncert zespołu muzycznego Horyzonty. Członkowie zespołu dedykowali utwory swoim kolegom i koleżankom, gdyż oni sami również są absolwentami ZS nr 1. Po koncercie rozpoczął się bal.

Wśród obecnych absolwentów wyróżniał się rocznik 1978, który całą klasą przybył na obchody. Byli wśród gości również tacy, którzy przemierzyli Ocean, aby wrócić w mury swojej szkoły.Miłym akcentem wieczoru był występ żeńskiej części rady pedagogicznej. Panie zaśpiewały utwór Anny Jantar pt. ,,Przetańczyć z Tobą chcę całą noc”, dedykując go wszystkim obecnym absolwentom.

Rozmowy, wspólna, dobra zabawa trwały do rana, a wspomnieniom nie było końca... Wszyscy stwierdzili, że za 10 lat należy powtórzyć spotkanie i dobrą zabawę!

zobacz zdjęcia...

Przygotowały: Anna Dobrowolska i Anna Fijałkowska