Petycja „Płońsk zielonym miastem” została złożona
Dodane przez aurban dnia Marca 01 2017 21:55:39

W dniach od 1 - 3 lutego 2017 r. podczas długich przerw grupa młodzieży z Weź Oddech przeprowadziła akcję zbierania podpisów pod petycją do Burmistrza Miasta Płońska Pana Andrzeja Pietrasika i Starosty Powiatu Płońskiego Pana Andrzeja Stolpy pod hasłem  „Płońsk zielonym miastem” .

Pod petycją podpisali się uczniowie Zespołu Szkół Nr 1 w Płońsku, nauczyciele i pracownicy szkoły. W ostatnim dniu akcji 3 lutego została ona złożona w Urzędzie Miasta Płońska i w Starostwie Powiatowym w Płońsku.

Mamy nadzieję, że w perspektywie czasu poprawi się jakość powietrza, którym oddychamy w naszym mieście i będziemy mogli z przyjemnością spacerować ulicami miasta bez obaw o nasze zdrowie.

Inicjatorkami akcji była pani Anna Fijałkowska i pani Agnieszka Urban.

Podpisy pod petycją zbierali uczniowie z klasy ITŻ Patrycja Dusińska, Ilona Krynicka, Dominika Malińska, Filip Czaicki i Julia Kamińska.

Dziękujemy bardzo za udział w akcji Smile

Przygotowała Agnieszka Urban