XXIV Targi Techniki Rolniczej AGROTECH- Kielce 2018
Dodane przez admin dnia Marca 19 2018 19:05:02

W dniu 16 marca 2018 r. uczniowie klas I TRM, II TR o profilu mechanizacja rolnictwa, uczestniczyli w wycieczce na XXIV Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH, które odbywają się w Kielcach. Młodzież miała okazję zobaczyć ekspozycję najnowszego sprzętu rolniczego zgromadzonego w halach jak i na zewnątrz. Zapoznała się z najnowszymi ciągnikami, maszynami i urządzeniami rolniczymi.

Uczniowie mogli nie tylko oglądać, ale także wsiadać do ciągników i kombajnów. Sprzęt rolniczy naszpikowany był najnowszą technologią z wykorzystaniem komputerów i nawigacji satelitarnej.

Prezentowano urządzenia do produkcji roślinnej i zwierzęcej, środki ochrony roślin, najnowsze odmiany roślin uprawowych, nawozy i pasze.

Była możliwość udziału w konkursach z nagrodami i pokazach.

Opiekunami wycieczki byli: E. Litewka, A. Kraszewski,

Z. Pawlak, S. Kapuściński