Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości
Dodane przez ezochowska dnia Marca 09 2020 13:26:29

Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości

W piątek - 6 marca 2020r. w Warszawie, odbyła się gala rozdania nagród w konkursie "Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości" organizowanym przez Fundację "Fundusz Współpracy". Do konkursu z całej Polski zgłoszono około 150 praktyk. Głównym celem tego przedsięwzięcia było zidentyfikowanie, wybór i rozpowszechnianie najciekawszych rozwiązań podnoszących jakość edukacji zawodowej w Polsce.

Wśród nagrodzonych szkół znalazł się ZS nr 1 im. Staszica. Nagrodzono dwie prace konkursowe. Pierwsza: ,,Staszic na miarę czasów" dotyczyła innowacji w technikum usług fryzjerskich prowadzonych przez p. Lucynę Parecką-Łaszczyk. Druga praca była opracowana w zakresie  doradztwa zawodowego prowadzonego w szkole przez p. Adriana Daleckiego
i poruszała tematykę świadomych wyborów młodzieży dokonywanych w związku z dalszym kierunkiem kształcenia i rozwoju zawodowego.

Obie prace uzyskały wysokie noty. Pani Lucyna Parecka-Łaszczyk zdobyła dla Zespołu Szkół nr 1 dyplom BARDZO DOBRYCH PRAKTYK, natomiast p. Adrian Dalecki uzyskał wyróżnienie DOBRYCH PRAKTYK. Koordynatorem prac konkursowych była
p. Monika Kon.

To ogromne osiągnięcie i wyróżnienie dla Zespołu, dlatego serdecznie gratulujemy!!!

Materiał nadesłany przez komisję ds. promocji ZS nr 1 w Płońsku