Kolejne sukcesy biegaczy ZS nr 1 w Płońsku
Dodane przez morlik dnia Kwietnia 20 2017 21:07:50

Uczniowie Zespołu Szkół nr 1 w Płońsku z powodzeniem przystąpili do rywalizacji w mistrzostwach rejonu w indywidualnych biegach przełajowych, które 11 kwietnia odbyły się w Ciechanowie. Liczna reprezentacja szkoły pokazała, że wysokie lokaty na zawodach powiatowych i sukcesy sztafet na początku roku szkolnego to nie przypadek.

Patrycja Dziergowska z klasy ILP, po pasjonującym biegu wywalczyła tytuł wicemistrzyni rejonu Ciechanowskiego.

W rywalizacji chłopców  z rocznika 1999 i starszych, drugi raz z rzędu tryumfował Damian Wiśniewski z klasy IILW

Tuż za podium dobiegł Krzysztof Kwiatkowski ( kl.Im/b).

Najwięcej emocji przysporzył bieg rocznika 2000 chłopców, gdzie na finiszowych metrach pasjonujący pojedynek stoczyli Damian Żółtowski ( kl. Im/b) i Adrian Nawrocki ( kl. ILW ), zajmując odpowiednio pierwsze i drugie miejsce na podium.

Zawodami w Ciechanowie zakończyła się rywalizacja szkolna w biegach przełajowych w roku szkolnym 2016/17.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za dostarczone emocje, wysiłek oraz zaangażowanie, jakie prezentowali na trasach biegowych powiatu i województwa mazowieckiego.

Skład reprezentacji ZS 1 w Płońsku: Patrycja Dziergowska, Patryk Brzeziński, Artur Czajkowski, Piotr Kaniecki, Kłodarski Kamil, Krzysztof Kwiatkowski, Adrian Nawrocki, Oskar Przybylski, Szymon Sikorski, Damian Wiśniewski, Damian Żółtowski.

Opiekunowie: Piotr Kozera, Arkadiusz Markowski.

zobacz zdjęcia...

Opracował: Arkadiusz Markowski