Lekcja otwarta w pracowni fryzjerskiej
Dodane przez aurban dnia Stycznia 28 2016 20:19:33

W myśl zasady „ lepiej późno niż wcale” postanowiliśmy zaprezentować udział naszych uczniów z klasy II TF,  na lekcji otwartej ( mającej na celu prezentację umiejętności zawodowych w kwalifikacji A.19- technik usług fryzjerskich) pod nadzorem p. Lidii Bąk.

Swoją obecnością zaszczyciła nas pani dyrektor Marzanna Szacherska, która obserwowała nasze zajęcia i podsuwała cenne uwagi. Mieliśmy zaszczyt również gościć z-cę dyrektora p. Piotra Jakubiaka, p. pedagog Monikę Gołębiowską- Łaska, p. Lucynę Parecką- Łaszczyk a także osoby z zewnątrz. Osoby wyżej wymienione  skorzystały z usług oferowanych przez naszych uczniów.

Tego dnia w pracowni  odbyły się  koloryzacje i  strzyżenia a także  rekonstrukcja struktury włosów i stylizacje fryzur. Poniżej krótka foto-relacja z wydarzenia, które miało miejsce 10.12.2015 roku.

Przygotowała

Lidia Bąk