Cinderella helps Ilona – akcja charytatywna 14/04/13
Dodane przez aurban dnia Kwietnia 17 2013 22:38:45

Młodzież z Grupy Teatralnej A&A Jezyka Angielskiego wystawiła ponownie przedstawienie Cinderella Today czyli Współczesny Kopciuszek. Występ odbył się o godz. 14.00 oraz 16.30 w Sali teatralnej w podziemiach kościoła parafialnego Św. M. Kolbego w Płońsku.

Obecna na widowni publiczność bawiła się wspaniale i żywo reagowała się na humor oraz nagradzała brawami talent aktorski i umiejętności językowe uczniów.

Serdecznie dziękujemy za wsparcie podczas trwania całej akcji.

Mamy nadzieję, że spektakl amatorskiego teatru z ZS Nr 1 podobał się.

Największe podziękowania należą się wolontariuszom SK PCK z klasy II TI:
A. Kępczyńskiej, M. Jakubowskiej, M. Kube, K. Belce, S. Sachajskiemu, P. Łukaszewskiemu, M. Morawskiemu, którzy sprzedawali bilety – cegiełki od 4.04 w szkole oraz po mszach świętych 7.04 oraz 14.04 w dniu występu oraz artystom z Grupy Teatralnej A&A.

Swój popis aktorski zaprezentowali:
L. Rosmanowska, T. Figat, A. Staniszewska, K. Nowicki, B. Ślęzak, G. Słodownik, M. Kaliściak, K. Belka, Ł. Piekut, K. Zawistowska, M. Orłowski oraz Z. Żołądek.

Mieliśmy okazję obejrzenia wspaniałego przedstawienia pełnego humoru a jednocześnie przyłączyć się do akcji humanitarnej.

Było to jednocześnie pożegnanie z Cinderellą. Młodzież 6 – krotnie zagrała ten spektakl i nie może doczekać się nowych wyzwań oraz pomysłów swoich nauczycielek języka angielskiego.

Koordynatorki akcji Cinderella Helps Ilona:

A. Nowakowska – nauczycielka języka rosyjskiego,
M. Zielińska – Nosarzewska – nauczycielka języka angielskiego
opiekunki Grupy Teatralnej A&A nauczycielki języka angielskiego A. Jackiewicz – Ochidi oraz A. Urban.

Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom oraz młodzieży.

Przygotowała

Agnieszka Urban