III Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników 6.03.2014
Dodane przez aurban dnia Maja 27 2014 21:24:21

W dniu 6 marca uczniowie klas mechanicznych wzięły udział w internetowych eliminacjach do III Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników o tytuł najlepszego mechanika. Jest to jeden z największych krajowych konkursów dla specjalistów z branży motoryzacyjnej.

III edycja konkursu towarzyszyła Targom Techniki Motoryzacji TTM, dodała rywalizacji prestiżu a uczniom daje lepsze perspektywy na znalezienie dobrej pracy.

Za udział w konkursie szkoła uzyskała pamiątkowy dyplom. Opieka pan Zbigniew Dąbrowski.

Szkołę reprezentowały trzy zespoły;

Pierwszy zespół IITS
1. Piotr Sobczyński
2. Jakub Więckiewicz

Drugi zespół IIs
1. Michał Antosik
2. Igor Sobolewski

Trzeci zespół IIs:
1. Krzysztof Kromołowski
2. Mateusz Domański.

Najlepiej zaprezentował się zespół pierwszy, ale niestety nie zakwalifikował się do następnego etapu.

Gratulujemy osiągnięć i życzymy wytrwałości w zdobywaniu wiedzy. Mamy nadzieję, że uczniowie nie poddadzą się i w przyszłym roku wezmą udział konkursie ponownie.

Przygotowała
Agnieszka Urban