Efektywna komunikacja oraz mediacja - szkolenie
Dodane przez ezochowska dnia Listopada 27 2019 14:42:26

Efektywna komunikacja oraz mediacja - szkolenie

W dniu 26.11.2019 odbył się kolejny cykl szkoleń. Nauczyciele - koordynatorzy projektu

z Zespołu Szkół nr 1 w Płońsku uczestniczyli w szkoleniu dotyczącym efektywnej komunikacji oraz mediacji. Spotkanie miało formę warsztatów. Grupy zadaniowe tworzyli nauczyciele pracujący w różnych szkołach prowadzonych przez Powiat Płoński. Ich zadaniem było stworzenie mapy mentalnej dotyczącej tematyki szkolenia. To kolejne przedsięwzięcie realizowane w ramach projektu pn. „Przeciwdziałanie zjawiskom patologii wśród dzieci i młodzieży w Powiecie Płońskim” w ramach „ Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2018-2020”, dofinansowanego przez Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie.

Tekst: Dagmara Kawczyńska