Klasa II TR podczas Pfeifer&Langen w Ćwiklinie
Dodane przez aurban dnia Czerwca 13 2017 22:59:33

8 czerwca 2017r. pierwsza i druga klasa Technikum Mechanizacji Rolnictwa uczestniczyła w Dniu Pola Pfeifer&Langen w Ćwiklinie. Pfeifer & Langen Marketing Sp. z o.o. zajmuje się koordynacją sprzedaży i dystrybucji klientom indywidualnym i przemysłowym cukru białego.

Podczas spotkania uczniowie poznawali technologie uprawy konserwującej oraz najnowsze odmiany buraka, techniki uprawy, siewu, ochrony i zbioru buraków. Mieli również możliwość wzięcia udziału w pokazie pracy najnowszych maszyn. Na zakończenie odbyło się losowanie nagród, ponieważ uczestnicy spotkania wzięli udział w konkursach tematycznych związanych z rolnictwem. Do niektórych uczniów uśmiechnęło się szczęście i wrócili do domów z cennymi nagrodami.

Serdeczne podziękowania kierujemy do Rodziców uczniów: państwa Małgorzaty i Mariusza Morawskich i Agnieszki i Krzysztofa Pielatów za zaproszenie młodzieży i opiekunów i przekazanie cennej wiedzy z zakresu rolnictwa.

Opiekunami młodzieży byli: p. Zbigniew Pawlak i p. Anna Fijałkowska.

zobacz zdjęcia...

Opracowała: p. A. Fijałkowska