Maturzyści na Targach Edukacyjnych 3/03/2014
Dodane przez aurban dnia Marca 07 2014 19:52:35

W dniu 3/03/2014 w Mazowieckim Ośrodku Doradztwa Rolniczego Oddział Poświętne w Płońsku odbyły się jak co roku targi edukacyjne. Celem jest pomoc maturzystom w wyborze właściwego kierunku kształcenia.

Uczelnie wyższe, szkoły policealne i różne instytucje przedstawiali zainteresowanym dostępne oferty kierunków o oferty pracy. Organizatorzy zapewnili uczestnikom dostęp do ponad 20 polskich wyższych uczelni.

W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas maturalnych liceum i technikum. Bezpośredni kontakt uczniów z przedstawicielami firm i uczelni na pewno ułatwił dostęp do informacji a także uświadomił im o zbliżającym się egzaminie maturalnym.

Spotkanie zorganizował: Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego Oddział Poświętne w Płońsku, Starostwo Powiatowe w Płońsku, Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie - filia w Ciechanowie, Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Płońsku i Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Ciechanowie.

Życzymy maturzystom powodzenia na egzaminie i oczywiście trafnych wyborów życiowych.

Przygotowała
Agnieszka Urban