Wycieczka do Teatru Kwadrat
Dodane przez aurban dnia Listopada 11 2018 22:35:55

W dniu 30.10.2018r. młodzież klas drugich technikum i liceum wybrała się na wycieczkę do Warszawy. Celem wyjazdu było przygotowanie uczniów do świadomego, aktywnego, odpowiedzialnego uczestnictwa w życiu kulturalnym kraju, a także kształtowanie wrażliwości estetycznej młodzieży poprzez aktywny odbiór sztuki teatralnej (Teatr Kwadrat - ,,Okno na parlament"). W odniesieniu do podstawy programowej uczniowie  zapoznali się z wyznacznikami kultury sarmackiej, ponieważ organizator wyjazdu- p. Anna Dobrowolska zaplanowała młodzieży lekcję języka polskiego w Muzeum w Wilanowie.

W wyjeździe brali udział uczniowie z klas: II TRM oraz II LW, którzy wspólnie z wychowawcami: p. A. Dobrowolską oraz p. M. Zielińską- Nosarzewską po wizycie w muzeum udali się do Teatru Kwadrat na sztukę ,,Okno na parlament”.

Opracowała: Anna Dobrowolska

Zdjęcia: Aleksandra Urbańska