"Rekord dla Niepodległej"
Dodane przez aurban dnia Listopada 18 2018 15:20:35

9 listopada o symbolicznej godzinie 11.11 społeczność szkolna odśpiewała "Mazurka Dąbrowskiego", przyłączając się do akcji MEN "Rekord dla Niepodległej". Uczniowie ZS nr 1 obejrzeli krótką prezentację dotyczącą odzyskania przez Polskę Niepodległości, przypomnieli sobie  historię ustanowienia "Mazurka Dąbrowskiego" hymnem narodowym.

Następnie cała szkoła zaśpiewała 4 zwrotkowy hymn. Tego dnia uczniowie mogli oglądać prace swoich kolegów i koleżanek zatytułowanych  "Świadkowie tamtych dni" oraz przeczytać przygotowane na zajęciach "Życzenia dla Niepodległej".

Za przeprowadzenie akcji ,,Rekord dla Niepodległej” odpowiedzialne były panie: Lucyna Parecka-Łaszczyk,  Magdalena Staniszewska i  Małgorzata Lelińska-Tobolska.

Przygotowała: L. Parecka-Łaszczyk