Spotkanie integracyjne klas pierwszych mundurowych
Dodane przez aurban dnia Września 19 2015 07:46:46

W dniu 15.09.2015 r. klasy pierwsze mundurowe (1LP, 1LW) wyjechały na spotkanie integracyjne do Ośrodka w Goszczycach Średnich. Miejsce jest usytuowane w pięknej, leśnej okolicy około 15 km od Płońska. Cały teren jest ogrodzony i bezpieczny. Na terenie znajduje się boisko do gry w piłkę nożną i siatkówkę, ponadto stół do ping-ponga i sala taneczna. Uczniowie klas pierwszych w ramach spotkania uczestniczyli w ognisku integracyjnym, podczas którego otrzymali ciepłą zupę grochową oraz kiełbaski pieczone przy ognisku.

Po wspólnym posiłku i rozmowach wokół ogniska uczniowie mogli spędzić czas aktywnie grając w piłkę nożną, w siatkówkę oraz ćwicząc na zewnętrznej siłowni. Integracja polegała także na rozmowach i wzajemnym poznawaniu się, również z wychowawcami.

Opiekę nad młodzieżą sprawowali: Agnieszka Witólska (wychowawca klasy 1LP), Małgorzata Zielińska-Nosarzewska (wychowawca klasy 1LW), oraz Pułkownik Grzegorz Koper – opiekun klasy wojskowej.

Po spotkaniu zmęczeni, ale bardzo zadowoleni i pełni wrażeń uczniowie wrócili do Płońska. Cel integracyjnego spotkania będzie widoczny w najbliższych dniach w postaci koleżeńskich związków.

Życzymy uczniom klas pierwszych tylko przyjacielskich relacji!

Przygotowała:
Małgorzata Zielińska-Nosarzewska