MISTRZOSTWA PŁOŃSKA W HALOWĄ PIŁKĘ NOŻNĄ CHŁOPCÓW CHŁOPCÓW
Dodane przez ezochowska dnia Listopada 14 2019 12:52:36

II MIEJSCE W MISTRZOSTWACH PŁOŃSKA W HALOWĄ PIŁKĘ NOŻNĄ CHŁOPCÓW

W dniu 13 listopada 2019 r. w hali Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Płońsku odbyły się Mistrzostwa Płońska w halową piłkę nożną chłopców. Zespół Szkół nr 1 reprezentowała drużyna w składzie: Klaudiusz Giziński – 3 w, Dawid Kowalski – 2w, Mateusz Żulewski – III LW, Adam Szcześniak – IIIs, Jakub Stangreciak – ITL, Jakub Klebaniuk – ITL, Jakub Piliński – ILM, Wiktor Młudzikowski – Iw, Mateusz Malechowski – ITL, Damian Duszyński – Is, Hubert Sosnowski – Iw.
W zawodach startowały 4 płońskie zespoły. Występ naszej drużyny należy zaliczyć do udanych gdyż zdobyliśmy tyle samo punktów co drużyna zwycięska, ale o klasyfikacji końcowej zadecydował bezpośredni pojedynek z drużyną LO Płońsk. Na uwagę zasługuje również zdobycie tytułu „najlepszego strzelca” przez ucznia naszej Szkoły Damiana Duszyńskiego, który na swoim koncie zanotował 4 gole.

Opiekun drużyny: Krzysztof Lewandowski