Podsumowanie pracy w I semestrze - spotkania z młodzieżą ZS1
Dodane przez aurban dnia Lutego 28 2020 08:05:14

Projekt pt. „Zagraniczne praktyki życiową szansą dla ucznia technikum” o numerze 2019-1-PL01- KA102-063391współfinansowanego z funduszy Unii Europejskiej Programu Erasmus+, sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe, Akcja 1, Mobilność edukacyjna. Konkurs 2019

W dniach od 25-28.02.2020 w Zespole Szkół nr 1 w Płońsku odbyło się siedem spotkań z młodzieżą liceum ogólnokształcącego, technikum oraz szkoły branżowej. Pani Marzanna Szacherska, dyrektor ZS1 oraz wicedyrektorzy pani Agnieszka Rykowska, pani Ewa Litewka oraz pan Stanisław Urban podsumowali wyniki nauczania, osiągnięcia i udział uczniów w różnych projektach w I semestrze.

Jednym z nich był projekt „Zagraniczne praktyki życiową szansą dla ucznia technikum” współfinansowanego z funduszy Unii Europejskiej Programu Erasmus+, w którym uczestniczyło 60 uczniów z technikum. Zachęcano do podwyższania wyników nauczania z języka angielskiego, przedmiotów zawodowych oraz aktywności  na rzecz klasy i szkoły.

Agnieszka Urban

Koordynator projektu Erazmus+