Pożegnanie z mundurem
Dodane przez morlik dnia Września 28 2016 08:26:47

W najbliższy piątek klasy trzecie mundurowe będą obchodziły swoje święto. 30 września o godzinie 11.00 odbędzie się uroczystość wręczenia certyfikatów ukończenia szkolenia wojskowego i policyjnego.

Nauka w klasie mundurowej była dla młodzieży niezwykłą przygodą. Dzięki ukończonemu szkoleniu uczniowie uzyskali wysoką sprawność fizyczną oraz teoretyczne przygotowanie do podjęcia studiów na kierunkach uczelni służb mundurowych. Młodzież pragnie podziękować wszystkim, którzy w różny sposób uczestniczyli w procesie edukacji uczniów z klas mundurowych, a szczególnie wychowawcom, wyspecjalizowanej kadrze, tym, którzy nauczali bądź nauczają w klasach wojskowych i policyjnych. Piątkowe święto zostanie połączone ze ślubowaniem klas pierwszych.

Miejmy nadzieję, że czas spędzony w klasie o profilu wojskowym i policyjnym na długo zostanie uczniom w pamięci i będą to niezapomniane wspomnienia.

zobacz zdjęcia na facebooku...

Informacja: Anna Dobrowolska

Zdjęcia: Marek Karolak i Martyna Zabrodzka