Wycieczka do Kielc
Dodane przez aurban dnia Marca 25 2018 12:54:35

15 marca uczniowie klas III TR, I TR i I r wyjechali na trzydniową wycieczkę, której głównym celem był udział w XXIV Międzynarodowych Targach Techniki Rolniczej AGROTECH.  Największe w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej targi nowoczesnych maszyn organizowane w halach wystawienniczych były pełne nowości, wiedzy i atrakcji. Sobota rozpoczęła się wizytą w Kieleckim Parku Technologicznym, gdzie młodzież uczestniczyła w interaktywnej wystawie w energetycznym centrum nauki, przeprowadzając doświadczenia z dziedziny fizyki. Następnie odwiedzono rezerwat przyrody Kadzielnia, wzgórze zbudowane z wapieni, w którym znajduje się Skałka Geologów oraz Jezioro Szmaragdowe.

Pogoda nie przeszkodziła w realizacji ostatniego zaplanowanego punktu programu, jakim było odwiedzenie Świętej Katarzyny i krótki spacer po terenie Świętokrzyskiego Parku Narodowego.

Opiekę nad młodzieżą sprawowali nauczyciele: Anna Fijałkowska i Roman Pankowsk, i p. Krzysztof Pielat, przedstawiciel RR.

zobacz zdjęcia...

Przygotowała: Anna Fijałkowska