Kwalifikacje rynkowe
Dodane przez bsmigrodzki dnia Marca 01 2022 11:38:59

Dnia 25.02.2022r. w Zespole Szkół nr 1 im. S. Staszica w Płońsku odbyło się uroczyste wręczenie certyfikatów z kwalifikacji rynkowych w ramach ogólnopolskiej kampanii KWALIFIKACJE 2025+ - UCZNIOWIE I STUDENCI Z SZANSĄ NA BEZPŁATNE EGZAMINY CERTYFIKUJĄCE, organizowanej przez Fundację VCC.

Certyfikaty Kwalifikacji Rynkowych VCC w zawodzie GRAFIK KOMPUTEROWY otrzymali uczniowie:
Łukasz Konopka z kl. III RIp
Dawid Kaźmierski z kl. II TL

Certyfikaty Kwalifikacji Rynkowych VCC w zawodzie INŻYNIERIA PROJEKTOWANIA KOMPUTEREROWEGO CAD 2D i 3D otrzymali uczniowie:
Michał Podgórski z kl. III RIP
Eryk Rzewnicki z kl. III RMg

Pierwsze w historii szkoły Certyfikaty Kwalifikacji Rynkowych wręczyła uczniom Technikum nr 1 p. Elżbieta Wiśniewska Starosta Płoński.
Dziękujemy Pani Staroście za obecność i promowanie kwalifikacji przyszłości.

Gratulujemy uczniom którzy w dniu dzisiejszym uroczyście odebrali Certyfikaty❗

Zachęcamy wszystkich uczniów do potwierdzania zdobytej wiedzy i umiejętności w ramach certyfikowanych egzaminów.

Podziękowania dla p. Dyrektor Ewy Głuchowskiej za nawiązanie współpracy z fundacją w celu umożliwienia uczniom zdobycia kwalifikacji.
Koordynatorem kampanii w szkole jest wicedyrektor p. Ewa Litewka.

Obrazy artykułów: kwalifikacja.jpeg