XXVIII edycja Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia
Dodane przez ezochowska dnia Grudnia 17 2019 14:24:52

XXVIII edycja Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia organizowanej przez PCK.

W piątek 13 grudnia w Szkole Podstawowej nr 4 w Płońsku odbył się rejonowy etap XXVIII edycji Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia organizowanej przez PCK.

Olimpiada to ogólnopolski konkurs dla tych, którzy wiedzą, jak zdrowo i aktywnie żyć. Uczestnicy Olimpiady muszą wykazać się wiedzą dotyczącą zdrowego odżywiania, przeciwdziałania uzależnieniom, ekologii oraz znajomością zasad udzielania pierwszej pomocy.

Podczas etapu rejonowego uczniowie rozwiązywali test składający się z 30 pytań, a na jego rozwiązanie mieli 40 minut.

Jesteśmy bardzo dumni, że w kategorii szkół średnich pierwsze miejsce zajął uczeń klasy IV technikum żywienia Filip Czaicki , który pojedzie na etap okręgowy Olimpiady. Bardzo gratulujemy Naszemu uczniowi i życzymy kolejnych sukcesów. Filip trzymamy mocno kciuki na etapie okręgowym Olimpiady.

Art. Danuta Rapusta