Ceremonia pogrzebowa Pana Józefa Barańskiego 7.10.13
Dodane przez aurban dnia Listopada 20 2013 21:27:23

W dniu 7/10/2013 w kościele parafialnym Św. Maksymiliana Kolbe w Płońsku odbyła się ceremonia pogrzebowa Pana Józefa Barańskiego, który zmarł w wieku 72 lat. Był doktorem habilitowanym nauk humanistycznych w zakresie historii, nauczycielem historii, wychowawcą wielu Płońszczan i przede wszystkim wspaniałym życzliwym człowiekiem.

W ceremonii tej wzięli udział uczniowie i nauczyciele naszej szkoły. Szczególnie widoczne były klasy mundurowe; III LW, IILW, I LW, II LP, I LP, I LS.

Będzie nam bardzo brakowało jego życzliwości i serdecznych rozmów. Powinien on być przykładem nie tylko dla młodzieży, nauczycieli, ale dla nas wszystkich.

Pan Barański mówił „chcesz być szczęśliwy, to dąż do tego, ale w taki sposób by nie rozpychać się łokciami”.

Takich ludzi jak Pan Barański już się nie spotyka…

Wielki człowiek, który zasługuje na hołd i szacunek.

Jest nam bardzo smutno i przykro, że taki człowiek musiał odejść.

Składamy najszczersze kondolencje Rodzinie i Przyjaciołom Pana Józefa Barańskiego.

Przygotowała

Agnieszka Urban