Klasy policyjne w Radzyminie
Dodane przez morlik dnia Marca 26 2017 20:03:11

W dniu 26 marca 2017 r. przedstawiciele klas o profilu policyjnym wzięli udział w III Biegu Żołnierzy Wyklętych im. Mieczysława Chojnackiego PS. Młodzik w Radzyminie.

Bieg organizowany był pod patronatem Prezydenta RP Andrzeja Dudy. Szkoła otrzymała zaproszenie do wzięcia udziału w przedsięwzięciu  od dyrektora Biura Historii i Tradycji Policji Komendy Głównej Policji w Warszawie, z uwagi na to, iż współpracuje z Biurem. Uczniowie mieli okazję zaprezentować klasy mundurowe prowadzone w Zespole Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Płońsku.

Uczennica klasy I LP Patrycja Dziergowska,  uczestniczka Biegu - zajęła II miejsce. Podziękowania i nagrodę odebrała z rąk Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji – pana Mariusza Błaszczaka. To nie pierwszy taki sukces Patrycji.

Gratulujemy!

zobacz zdjęcia...