Aktywnie i na sportowo
Dodane przez aurban dnia Grudnia 13 2019 09:32:11

Aktywnie i na sportowo

Projekt pt. „Zagraniczne praktyki życiową szansą dla ucznia technikum” o numerze 2019-1-PL01- KA102-063391współfinansowanego z funduszy Unii Europejskiej Programu Erasmus+, sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe, Akcja 1, Mobilność edukacyjna. Konkurs 2019

Praca, praca i praca… Aktywny odpoczynek na świeżym powietrzu miał swoich stałych zwolenników. Gra na plaży w siatkówkę, to okazja do relaksu i rywalizacji. Nie ważne kto z kim grał w zespole i przeciw komu, która drużyna wygrała a która przegrała. Ważny był czas spędzony razem, integracja i dobra zabawa.

Uczniowie również dbali o swoją kondycją, ćwicząc w hotelowej siłowni. Odkryliśmy prawdziwe talenty. Niektóre osoby ujawniły swoje talenty akrobatyczne.

Przygotowała

Agnieszka Urban