Wieczór wróżb andrzejkowych
Dodane przez aurban dnia Listopada 29 2015 20:57:43

Tradycja wróżb andrzejkowych ma długa historię. Dawniej wróżby traktowano bardzo poważnie bo wtedy panny na wydaniu mogły dowiedzieć się więcej na temat przyszłego zamążpójścia. Teraz to wesoła zabawa, trochę z przymrużeniem oka dla wszystkich: dzieci, młodzieży i dorosłych niezależnie od płci.

Aby tradycji uczynić zadość, 26 listopada 2015 roku odbył się w naszym internacie wieczór wróżb andrzejkowych połączony z dyskoteką.

Imprezę przygotowali między innymi wychowankowie: Katarzyna Gronecka, Karolina Piórkowska, Karolina Gawlińska, Natalia Piotrowska, Martyna Prusak (dekoracje sali, wróżby i rekwizyty), Cezary Gut, Damian Milczarek (obsługa sprzętu grającego)

pod opieką wychowawców: p. Joanny Kierszak, Małgorzaty Muniowskiej i p. Jacka Awdejuka.

Do zabawy włączyła się także p. Edyta Dymowska (pracownik obsługi), która wystąpiła w roli wróżki.

W trakcie wieczoru wykorzystano wróżby takie jak:

- lanie wosku,

- serca z imionami przyszłej żony/męża,

- los pod kubkami,

- balony z życzeniami.

Zabawy spotkały się z dużym zainteresowaniem zarówno wychowanków jak i opiekunów. Wszyscy dobrze się bawili, zwłaszcza interpretując cienie rzucane przez odlane z wosku kształty.

Po wróżbach andrzejkowych wychowankowie bawili się na dyskotece.

zobacz zdjęcia...

Przygotowała