Polskie serce pękło. Katyń 1940
Dodane przez ezochowska dnia Marca 22 2021 13:29:15

II edycja Ogólnopolskiego Konkursu ,,Polskie serce pękło. Katyń 1940”.

19 marca br. minął termin składania prac literackich, tekstów piosenek lub dzieł plastycznych dotyczących tematyki Zbrodni Katyńskiej, organizowany przez Kancelarię Sejmu, z inicjatywy Marszałka Sejmu- p. E. Witek.

Konkurs skierowano do młodzieży uczącej się w szkołach ponadpodstawowych. Jego celem było upamiętnienie Zbrodni Katyńskiej. Nasi uczniowie wzięli udział we wszystkich kategoriach owego konkursu: literackiej, plastycznej oraz w kategorii ,,tekst piosenki”.

O wynikach konkursu, terminie oraz formule uroczystości rozdania nagród uczestnicy zostaną poinformowani drogą elektroniczną. Dodatkowo informacja zostanie zamieszczona na stronie Organizatora konkursu.

Zespół Szkół nr 1 reprezentowali: Tobiasz Olewiński (plakat), Małgorzata Marcinkowska (tekst piosenki), Maksymilian Wawrowski, Jakub Ptasiewicz, Kacper Krawczyk (praca literacka)- wszyscy uczniowie z klasy I LW.

Z niecierpliwością  czekamy na wyniki.