XIV Olimpiada Techniki Samochodowej 23.03.2013
Dodane przez aurban dnia Lipca 03 2013 20:51:27

W dniu 23 marca 2013 r. odbyła się kolejna edycja Olimpiady Techniki Samochodowej. Konkurs był przeprowadzony na Politechnice Warszawskiej.

Celem olimpiady jest:
1) Stworzenie motywacji do podnoszenia poziomu nauczania w szkołach o profilu samochodowym i wdrażanie nowoczesnych metod nauczania.
2) Pobudzanie uczniów – przyszłych pracowników branży motoryzacyjnej – do samodzielnego zdobywania i podnoszenia kwalifikacji oraz rozszerzanie i aktualizowanie swojej wiedzy.
3) Upowszechnianie wiedzy z zakresu techniki samochodowej oraz technologii napraw pojazdów.
4) Zainspirowanie rywalizacji między szkołami o profilu samochodowym o miano szkoły roku.

Tematyka olimpiady:
Treści nauczania w programie technik/mechanik pojazdów samochodowych oraz materiały uzupełniające publikowane w ogólnodostępnej literaturze i czasopismach specjalistycznych.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy IVTS .

Uczniowie zajęli następujące miejsca:- Marciszewski Piotr miejsce 63,
- Dzieńkowski Paweł miejsce 306,
- Michalska Anna miejsce 385.

Do udziału w olimpiadzie zgłoszonych z całego kraju było 483 uczestników. Opieka Piotr Jakubiak i Zbigniew Pawlak.

Gratulujemy odwagi i życzymy powodzenia w kolejnych edycjach olimpiady.

Przygotowali

Piotr Jakubiak