Spotkanie z dr.n.med. Piotrem Gryglasem
Dodane przez arykowska dnia Lutego 25 2019 13:45:32
21.02.2019 r. z inicjatywy p. Lucyny Pareckiej-Łaszczyk gościliśmy Pana dr.n.med. Piotra Gryglasa, który przeprowadził wykład pt. "Długie życie... aspekty kliniczne". Pan dr Piotr Gryglas jest ordynatorem jednego z oddziałów w płońskim szpitalu, specjalistą chorób wewnętrznych, kardiologiem i hipertensjologiem.
Młodzież wysłuchała informacji dotyczących chorób tj. nadciśnienia tętniczego, zawału serca, wylewu. Prelegent tłumaczył,  jak  rozpoznać pierwsze symptomy tych niebezpiecznych chorób, a ponadto zachęcał do zdrowego stylu życia.
W związku z prelekcją uczniowie klas gastronomicznych pod opieką p. Moniki Kon i p. Ewy Borawskiej przygotowali zdrowe przekąski dla uczestników spotkania.
Za dekorację sali i przebieg spotkania odpowiadała komisja ds. zdrowia: p. D. Kawczyńska, p. D. Rapusta i p. L. Parecka-Łaszczyk.
zobacz zdjęcia - facebook
zobacz zdjęcia - galeria