OGŁOSZENIE - Wręczenie certyfikatów Europass Mobilność
Dodane przez aurban dnia Września 16 2020 18:20:11

WRĘCZENIE CERTYFIKATÓW EUROPASS – MOBILNOŚĆ

Projekt pt. „Zagraniczne praktyki życiową szansą dla ucznia technikum” o numerze 1 2019-1-PL01- KA102-063391współfinansowanego z funduszy Unii Europejskiej Programu Erasmus+, sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe, Akcja 1, Mobilność edukacyjna. Konkurs 2019

W dniu 17 września o godzinie 10.45 w auli A odbędzie się spotkanie z uczniami klas technikum grafiki i poligrafii cyfrowej, technikum mechanizacji rolnictwa oraz technikum żywienia i usług gastronomicznych, którzy brali udział w praktykach zawodowych w Grecji. Uczniowie otrzymają dokument EUROPASS Mobilność, potwierdzający okres odbytych praktyk w innym kraju europejskim w ramach wyjazdu zorganizowanego w dniach od 5-18 listopada 2019 r.

Agnieszka Urban

Koordynator projektu Erasmus+

Uwaga

Osoby nieobecne w tym dniu, prosimy o zgłaszanie się o odbiór certyfikatów do pana Stanisława Urbana.