MISTRZOSTWA POWIATU W LEKKIEJ ATLETYCE 2019
Dodane przez aurban dnia Czerwca 05 2019 19:33:53

W czwartek 9 maja odbyły się Mistrzostwa Powiatu w lekkiej atletyce będące jednocześnie eliminacjami do zawodów rejonowych. Uczniowie ZS nr 1 w Płońsku  indywidualnie zajęli czołowe miejsca w większości rozegranych konkurencji.

W biegu na 100 metrów całe podium padło łupem naszych reprezentantów ( odpowiednio: Grabowski Dawid, Przybylski Łukasz, Wiński Jakub).

Podobna sytuacja miała miejsce w pchnięciu kula ( pierwsze miejsce Krakowiak Miłosz, drugie Bajas Radosław, trzecie Mateusz Śmigelski). W biegu na 1500 metrów wygrał Damian Żółtowski, trzecie miejsce wywalczył Mateusz Najechalski, czwarte Piotr Kaniecki.

W skoku w dal drugi w stawce był Łukasz Przybylski, kolejne miejsca zajęli Łukasz Smardzewski i Jakub Wiński. Wśród dziewcząt trzecie miejsce w skoku w dal zdobyła Weronika Dolna, a czwarte w pchnięciu kulą Wiktoria Barszczewska.

Wszystkim medalistom gratulujemy osiągniętych wyników a całej reprezentacji dziękujemy z udział w zawodach.