KADECI ZESPOŁU SZKÓŁ NR 1 NA VI CHARYTATYWNYM BALU OFICERSKIM POLICJI
Dodane przez arykowska dnia Lutego 18 2019 13:29:11

16 lutego 2019 roku w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie odbył się Szósty Charytatywny Bal Oficerski Policji. Dochód w całości zostanie przekazany na wsparcie działalności Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.

W organizację tego przedsięwzięcia włączyli się także uczniowie – kadeci z klasy pierwszej o profilu policyjnym w mundurach historycznych przedwojennej Policji Państwowej.

Szkołę reprezentowali: Piotr Strzelczak i Patryk Górnicki z klasy I LP, którzy udali się do Warszawy pod opieką podinsp. Grzegorza Osińskiego z Komendy Powiatowej Policji w Płońsku - nauczyciela szkoły.

Nasi uczniowie wspólnie z kadetami Zespołu Szkół w Czerwińsku tworzyli posterunek honorowy witający gości Balu.

Dla kadetów było to wielkie przeżycie i nowe doświadczenie.
Za udział i reprezentowanie naszej szkoły w tak szczytnym przedsięwzięciu, podziękował  Komendant Główny Policji gen. insp. Jarosław Szymczyk i podinsp. Zbigniew Bartosiak – Naczelnik Wydziału ds. Ceremoniału Policyjnego Gabinetu Komendanta Głównego Policji, który także występował w mundurze historycznym.

więcej informacji: http://www.policja.pl/pol/aktualnosci/169717,Szosty-Charytatywny-Bal-Oficerski-Policji.html

zdjęcia - zobacz

opracował: G. Osiński