Zajęcia przygotowawcze i szkolenie BHP 19.10.2019
Dodane przez aurban dnia Października 20 2019 15:59:38

Zajęcia przygotowawcze i szkolenie BHP 19.10.2019

Projekt pt. „Zagraniczne praktyki życiową szansą dla ucznia technikum” o numerze  2019-1-PL01- KA102-063391 współfinansowanego z funduszy Unii Europejskiej Programu Erasmus+, sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe, Akcja 1,

Mobilność edukacyjna. Konkurs 2019

W dniu 19 października 2019 odbyło się już przedostatnie szkolenie przygotowawcze przed wyjazdem do Grecji. Młodzież pogłębiała wiedzę z języka angielskiego branżowego, przygotowując się do testów sprawdzających. Dodatkowo młodzież przeszła szkolenie  BHP.

Celem spotkania było zapoznanie uczniów z zagrożeniami zdrowia i życia podczas podróży autokarem oraz w miejscu odbywania stażu zawodowego , takie jak oparzenia, stłuczenia, skaleczenia. Zapoznali się również z podstawami udzielania pierwszej pomocy oraz zasad postępowania w przypadku powiadamiania o zagrożeniu zdrowia i życia.Wspomniano także o warunkach klimatycznych w Grecji i radzenia sobie w warunkach wysokiej temperatury.

Na koniec szkolenia uczniowie podpisali karty ukończenia szkolenia w dziedzinie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.Szkolenie przeprowadził pan Stanisław Gołębiowski  specjalista ds. BHP.

Zdjęcia w galerii.

Przygotowała