Zasady funkcjonowania banku i jego struktura - wycieczka do Banku Spółdzielczego.
Dodane przez aurban dnia Czerwca 13 2018 19:56:11
6 czerwca 2018r uczniowie klas IIIk o kierunku kształcenia kucharz w ramach przedmiotu działalności gospodarczej w gastronomii uczestniczyli w spotkaniu zorganizowanym przez Bank Spółdzielczy w Płońsku. Celem spotkania było zapoznanie młodzieży z zasadami funkcjonowania banku i jego strukturą.

Tematyka spotkania była zgodna z programem nauczania w klasach o zawodzie kucharz. Uczestnicy spotkania dowiedzieli się, że Bank Spółdzielczy jest bankiem uniwersalnym, specjalizującym się w kompleksowej obsłudze finansowej przedsiębiorców, rolników, samorządów i klientów indywidualnych oraz, że jest instytucją zaufania publicznego zarządzaną w sposób przejrzysty, przestrzegającą zasad etyki w marketingu. Uczniowie zapoznali się również z prezentacją podstawowych wielkości ekonomicznych Banku Spółdzielczego obrazującą jego ciągły rozwój i bezpieczeństwo klientów, z historią, 117 letnią tradycją i doświadczeniem.

Inicjatorką spotkania była Katarzyna Zalewska