Zapraszamy do udziału w konkursie na ,,Kartkę z pamiętnika''
Dodane przez aurban dnia Grudnia 16 2014 21:31:48

Konkurs obejmuje trzy języki: niemiecki (Tag für Tag), angielski (Day by Day) oraz hiszpański (Día a Día) i jest rozgrywany w kategorii gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych. W bieżącej edycji należy rejestrować się do 10 stycznia 2015, zaś prace konkursowe można przesyłać do 1 marca 2015.

Uczestnictwo w konkursie jest bezpłatne, natomiast nagrodami są atrakcyjne wyjazdy na intensywne kursy językowe za granicę do Niemiec, do Anglii, na Maltę oraz Hiszpanii, podczas których uczniowie będą mogli zwiedzić ciekawe miejsca, poznać ludzi z całego świata i uczyć się intensywnie języka obcego.

Uczniowie mają opisać kilka dni ze swojego życia, a jeśli uważają, że nic ciekawego im się nie przytrafiło, mogą wymyślić fikcyjnego bohatera, którego dni wypełnione są fascynującymi przeżyciami.

Udział w konkursie daje okazję do doskonalenia znajomości swojego języka, uzyskania prestiżowego dyplomu uczestnictwa w konkursie, zaprezentowania swoich prac tysiącom młodych ludzi, a także wygrać nagrody….

Szczegółowe informacje o konkursie, prace z poprzednich lat i regulamin konkursu można znaleźć na stronach konkursowych:
Day by Day | Tag für Tag | Dia a Dia

Uczniów chętnych do udziału w konkursie proszę zgłaszać do K. Zalewskiej.

Przygotowała Katarzyna Zalewska