Szlachetna Paczka 2012
Dodane przez aurban dnia Lipca 03 2013 20:53:39

W dniu 30 listopada 2012 z inicjatywy uczennic Beaty Ślęzak i Martyny Kamińskiej obie z klasy II LO, rozpoczęła się w szkole akcja charytatywna „Szlachetna Paczka”.

W dniach 30.11.2012 – 04.12.2012 zorganizowano zbiórkę pieniędzy w poszczególnych klasach oraz wśród pracowników szkoły, które następnie zostały zebrane i przeliczone. Ze zbiórki pieniędzy został sporządzony protokół. W sumie uzbierano kwotę 821,96 zł. Za zebrane pieniądze uczennice zakupiły dla wybranej rodziny rzeczy wg wykazu zamieszczonego w Internecie. Zakupione rzeczy zostały przekazane przez uczennice do magazynu głównego przy ZSO w Płońsku 8.12.2012 r.

Szkoła otrzymała pisemne podziękowanie za wzięcie udziału w tej akcji.

W zbiórce pieniędzy wzięły udział następujące klasy:
IIk, II TM, I LP, I w, III TS/M, I k, I TŻ/F, I TI, II TI, IV TŻ, III TR, III a, I R, IV TR, II TR/S, III PS, I TM, II LO/PS, II LW, III LW.

Opieka – Edyta Kunkowska

Dziękujemy serdecznie za pomoc i zainteresowanie.

Przygotowała

Edyta Kunkowska