Początek roku szkolnego w internacie
Dodane przez jkierszak dnia Października 25 2019 12:13:48

Rok szkolny zaczął się już na dobre!

W internacie działa  już Młodzieżowa Rada Internatu, którą wybierają wszyscy wychowankowie. W skład MRI wchodzą: przewodniczący, zastępca oraz sekretarz. Młodzieżowa Rada Internatu wybierana jest w wyborach tajnych, powszechnych i równych. Celem działania jest reprezentowanie ogółu wychowanków i podejmowanie działań zmierzających do doskonalenia skutecznej działalności internatu.

Działają również sekcje: kulturalno – sportowa, stołówkowa oraz gospodarczo – porządkowa.

Dzięki nim młodzież może mieć wpływ na działalność na terenie placówki.

Za nami już kilka ciekawych inicjatyw…

W naszym internacie jest wielu fajnych kolegów, jednak największą liczbą głosów najfajniejszym kolegą został wybrany Paweł Białecki Cool

By uczcić ten dzień dziewczynki z naszego internatu postarały się o słodki poczęstunek dla każdego z nich.

I miejsce – Sebastian Maik

II miejsce – Mikołaj Tokarski

III miejsce – Łukasz Przybylski

Prócz nauki ważna jest również miła atmosfera, zabawa…a dyskoteka jest dobrym pomysłem na rozładowanie stresów i lepsze poznanie się. Wychowankowie dobrze się bawili, a potem grzecznie spali Smile