VIII Ogólnopolski Turniej Klas Policyjnych
Dodane przez aurban dnia Marca 14 2016 21:36:58

VIII Ogólnopolski Turniej Klas Policyjnych

W dniu 9.03.2016r. uczniowie klas o profilu policyjnym: Natalia Pajewska. Magdalena Cywińska z kl. II LP oraz Eryk Żebrowski i Patryk Zakrzewski z  kl. III LP, wzięli udział w eliminacjach do VIII Ogólnopolskiego Turnieju Klas Policyjnych.

Z uwagi na to, że do Szkoły Policji w Pile, organizatora Turnieju, napłynęło 78 zgłoszeń, a według Regulaminu, może w nim wziąć udział maksymalnie 25 reprezentacji, drużyny biorące udział wyłonione zostaną w drodze eliminacji, w oparciu o test wiedzy teoretycznej. Eliminacje przeprowadzono jednocześnie w trzech szkołach policyjnych, m.in. w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie. Ostateczne wyniki zostaną podane do końca marca.

Uczniowie są pozytywnie nastawieni i już zaczynają przygotowania do kolejnego etapu. Opiekun – p. Marzanna Sady i jej podopieczni mają nadzieję, że tak jak w  poprzednim roku, pojadą do Piły.

Przygotowała: p.Marzena Sady

nauczyciel przedmiotów policyjnych