Kształcenie i szkolenia zawodowe Akcji KA1 VET
Dodane przez aurban dnia Września 24 2019 23:40:24

Kształcenie i szkolenia zawodowe Akcji KA1 VET

Projekt pt. „Zagraniczne praktyki życiową szansą dla ucznia technikum” o numerze 2019-1-PL01- KA102-063391 współfinansowanego z funduszy Unii Europejskiej Programu Erasmus+, sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe, Akcja 1, Mobilność edukacyjna. Konkurs 2019

16 września dyrektor ZS1 w Płońsku Marzanna Szacherska uczestniczyła w szkoleniu organizowanym przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji Narodową Agencję Programu Erasmus+. Było to szkolenie z zarządzania projektami mobilności edukacyjnej w sektorze Kształcenie i szkolenia zawodowe Akcji KA1 VET.

W programie między innymi znalazły się takie zagadnienia jak: Umowa finansowa między NA Erasmus+ a Beneficjentem, kontraktowanie, najważniejsze postanowienia,

etapy realizacji projektu, umowa dwustronna między Beneficjentem a uczestnikiem, zarządzanie projektem – kwestie finansowe kwalifikowalność kosztów, polityka kursowa, dokumentowanie kosztów, przesunięcia w budżecie, typy kontroli w projektach.

Przygotowała

Marzanna Szacherska