Uczniowie ZS nr 1 czytają dzieciom
Dodane przez aurban dnia Listopada 10 2016 06:41:56

W dniu 8 listopada 2016 r. grupa uczniów ZS nr 1 w Płońsku odwiedziła  dzieci z Zakładu Opiekuńczo - Leczniczego w Kraszewie-Czubakach. Dla podopiecznych Fundacji ,,Odzyskać Radość” był to szczególny dzień - dzień czytania bajek. Nasi uczniowie przeżyli niezapomniane chwile, mogąc spędzić czas wspólnie z chorymi dziećmi i ofiarować im odrobinę ciepła i miłości w myśl słów: „Nikt z nas nie żyje dla siebie i nikt nie umiera dla siebie” (Rz. 14,7)

Uczestnikami akcji byli: Nina Żulewska - klasa III LW, Małgorzata Małecka - klasa III LW,  Jakub Kowalski - klasa III TŻ, Katarzyna Koperek - klasa II LP, Anna Anowska - klasa III TF, Alicja Rogowska - klasa III TF, Ewelina Kędzierska - klasa III TF. Opiekunem młodzieży była: p. Edyta Kunkowska.

zobacz zdjęcia...

Opracowała: Edyta Kunkowska