Ostatni etap rozmów kwalifikacyjnych na zagraniczne praktyki zawodowe w Grecji
Dodane przez aurban dnia Sierpnia 31 2019 20:51:16

OGŁOSZENIE

do projektu pt. „Zagraniczne praktyki życiową szansą dla ucznia technikum” o numerze 2019-1-PL01- KA102-063391 współfinansowanego z funduszy Unii Europejskiej Programu Erasmus+, sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe, Akcja 1, Mobilność edukacyjna. Konkurs 2019

W dniu  2 września 2019 o 11.00 w sali nr 1 w internacie odbędzie się ostatni etap rozmów kwalifikacyjnych na zagraniczne praktyki zawodowe do Grecji.

Zapraszamy uczniów klas w zawodzie:

- technik żywienia i usług gastronomicznych

- technik grafiki i poligrafii cyfrowej

- technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki

Niestawienie się na rozmowę w wyznaczonym terminie dyskwalifikuje ucznia z możliwości wyjazdu na zagraniczne praktyki zawodowe.

UWAGA!!!

Na rozmowę kwalifikacyjną uczeń jest zobowiązany wziąć ze sobą CV – EUROPASS w języku angielskim oraz list motywacyjny również w języku angielskim.

Formularz zgłoszeniowy jest dostępny u koordynatora projektu pani Agnieszki Urban.

W dniu 4 września zespół rekrutacyjny dokona przeglądu dokumentów uczniów, listy rankingowej dla każdego wymienionego wyżej zawodu oraz przygotuje listę uczniów, którzy pojadą na praktyki zawodowe do Grecji.

Lista osób zakwalifikowanych oraz lista rezerwowa będzie dostępna w sekretariacie od 6 września 2019.

*Okres odwoławczy od wyników wynosi 7 dni tj. od 6 – 13 września 2019.

Agnieszka Urban

Koordynator projektu Erasmus +