Zawieszenie zajęć
Dodane przez arykowska dnia Marca 11 2020 12:20:30

W związku z komunikatem z dnia 11.03.2020r. Ministerstwa Edukacji Narodowej informuję wszystkich uczniów i rodziców, że od jutra, tj. 12.03.2020r. Uczniowie Nie Przychodzą Do Szkoły. Czasowe zawieszenie funkcjonowania jednostek systemu oświaty dotyczy terminu od 12.03.2020r. do 25.03.2020r. Wykwaterowanie młodzieży korzystającej z zakwaterowania w internacie nastąpi w dniu dzisiejszym do godziny 20.00. Nauczyciele, wychowawcy mając kontakt z uczniami, drogą on- line będą udostępniać materiały edukacyjne. Zachęcam uczniów do samodzielnej nauki, powtarzania materiału, nadrabiania zaległości. Proszę wszystkich o pozostanie w domu, unikanie dużych skupisk ludności, stosowanie zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego. Jesteśmy do dyspozycji, w przypadku jakichkolwiek pytań, wątpliwości, prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy, przez dziennik elektroniczny.
Marzanna Szacherska

oficjalny komunikat (1) - zobacz