laureaci trzeciej edycji konkursu na "Opiekuna Stypendysty Roku 2019/2020"
Dodane przez ezochowska dnia Września 18 2020 13:31:09

Laureaci trzeciej edycji konkursu na "Opiekuna Stypendysty Roku 2019/2020"

Gratulujemy Nauczycielom Zespołu Szkół NR1 w Płońsku Pani Ewie Joannie Borawskiej oraz Panu Andrzejowi Kraszewskiemu, którzy zostali laureatami trzeciej edycji organizowanego przez samorząd Mazowsza konkursu na "Opiekuna Stypendysty Roku 2019/2020". Państwa SUKCES to SUKCES szkoły. O tytuł najlepszego opiekuna rywalizowało 108 kandydatów z całego Mazowsza. Spośród nich komisja konkursowa wyłoniła 36 laureatów. W rejonie ciechanowskim zostali nagrodzeni: Lista nagrodzonych nauczycieli – Opiekunów Stypendystów Mazowsze – Stypendia dla uczniów szkół zawodowych Rejon ciechanowski • Pani Ewa Joanna Borawska – Zespół Szkół nr 1 w Płońsku • Pani Małgorzata Duło – Zespół Szkół Zawodowych im. J. Ruszkowskiego w Pułtusku • Pani Renata Honczar – Zespół Szkół nr 2 im. L. Rutkowskiego w Płońsku • Pan Andrzej Kraszewski – Zespół Szkół nr 1 Technikum nr 1 w Płońsku • Pani Dorota Sobocińska – Zespół Szkół Zawodowych im. J. Ruszkowskiego w Pułtusku • Pani Anna Świerczewska – Zespół Szkół Zawodowych im. J. Ruszkowskiego w Pułtusku • Pani Joanna Zimolzak – Zespół Szkół nr 4 im. Obrońców Mławy z Września 1939 r. w Mławie *podział ze względu obszary zasiągu lokalnych MCSDN Gratulujemy Państwu, dziękujemy, że pomogli Państwo rozwinąć skrzydła naszym uczniom, by uwierzyli we własne siły. Życzymy dużo wytrwałości w podejmowaniu kolejnych wyzwań oraz sukcesów w życiu zawodowycm i osobistym.