Szkolenie dla uczniów w zakresie mediacji
Dodane przez ezochowska dnia Listopada 27 2019 14:57:43

Szkolenie dla uczniów w zakresie mediacji

We wtorek 26 listopada odbyło się szkolenie dla uczniów Zespołu Szkól nr 1 w Płońsku

w zakresie mediacji. Warsztaty były prowadzone przez Panią Beatę Hanuszek. Szkolni liderzy poznali definicję, zasady oraz reguły prowadzenia efektywnych mediacji. Nabyli umiejętność właściwego rozwiązywania konfliktów rówieśniczych. Tematyka szkolenia będzie kontynuowana jeszcze 28 listopada.

Młodzież uczestniczyła już w szkoleniu prowadzonym przez Sławomira Szadkowskiego

w zakresie profilaktyki uzależnień (14.11.2019r.), oraz w zakresie przeciwdziałania agresji (18.11.2019r). Wszystkie powyższe spotkania są prowadzone w ramach realizacji projektu pn. „Przeciwdziałanie zjawiskom patologii wśród dzieci i młodzieży w Powiecie Płońskim” w ramach „Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2018-2020” dofinansowanego przez Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie.

Tekst: Dagmara Kawczyńska